מג'נטו - פלטפורמה לחנות אינטרנטית

מג'נטו (Magento ) הינה פלטפורמת מסחר אלקטרוני עשירה בתכונות הבנויה על טכנולוגיית קוד פתוח עם גמישות שליטה חסרת תקדים בפונקציונאליות של חנות מסחר באינטרנט (eCommerce). לפלטפורמת מג'נטו מערכת ניהול אינטואיטיבי בעלת תכונות שיווקיות רבות עוצמה, אופטימיזציה של מנועי חיפוש וכלים לניהול קטלוג ובנוסף לתת לסוחרים את היכולת ליצור אתרים שיותאמו לצרכיהם הייחודיים לעסק.

מערכת מג'נטו נוצרה לטפל במסחר אלקטרוני ונבנתה על בסיס Zend PHP (שפת תכנות) ועושה שימוש בMySQL בתור מסד הנתונים הראשי שלה,שלא כמו מרבית הפלטפורמות לטיפול במסחר אלקטרוני שקיימות ברשת אשר מבוססות על תשתית ישנה כמו OsCommerce.

כשמדובר בהצגת המוצרים שלך במג'נטו אתה יכול בקלות ליצור קטלוג מוצרים ולנהל אותו. כאשר בונים חנות במג'נטו ניתן להוסיף יותר תמונות עבור אותו מוצר ולבדוק את המוצר מבחינת פרטים טכניים. פלטפורמת מג'נטו מאפשרת סינון והשוואה בין מוצרים. ניתן בקלות להוסיף מוצרים חדשים, לנהל את המלאי שלך, לנהל בקלות את ההזמנות והמשלוחים ולשלב שיטות תשלום שונות.

עם מג'נטו תוכל להעניק ללקוחות שלך את האפשרות ליצור חשבונות משתמשים, מעקב אחר היסטוריית הקניות שלהם, ליצור איתך קשר באמצעות טפסים מותאמים אישית, אתה יכול לבחור את שפת האתר בקלות ותשלום במטבעות שונים וזאת על מנת להתאים את הצרכים של הלקוחות שלך לאתר המכירות הספציפי.

יתרון נוסף בקוד פתוח כמו מג'נטו הינו שניתן בקלות לשלב את החנות המקוונת בחשבון Google Analytics ולהשתמש בכל האפשרויות, לנתח את התנהגות הלקוח באתר האינטרנט שלך ולייעל את המערכת עבור תוצאות טובות יותר. ניתן גם להשתמש באפשרויות מתקדמות של קידום אתרים אורגני כדי למצב את האתר וליצור אופטימיזציה למנועי החיפוש, כך שניתן יהיה למצוא בקלות את החנות על ידי הגולשים. בנית אתר במג'נטו מאפשר לך להשתמש בכלי שיווק רבים לדוגמא: לארגן מבצעי מחיר או שימוש בקופונים. ישנם מעל 1.700 פונקציות שאתה יכול להתקין באתר חנות אינטרנטי, הכול אפשרי בהתאם לאפיון של האתר.

בחברת מיפו טכנולוגיות אנו מומחים למג'נטו ומסוגלים לייצר עבורך את הערך המוסף. פלטפורמת מגנטו נחשבת לכוכב עולה בעולם בניית אתרים ועשויה להוות פתרון מעולה ליצירת חנות אלקטרונית מודרנית וגמישה. המבנה שלה והיכולת לשנות את המבנה הוויזואלי של החנות מהווה כלי שימושי בידי בעלי חנויות אשר מעוניינים להישאר עצמאים ולא להיות תלויים במנהל אתרים מקצועי. צרו קשר עם המומחים שלנו וקבלו שירות מעולה וייחודי להקמת חנות מסחר באינטרנט על בסיס מג'נטו.