אתר בפייסבוק שילוב של גוגל עם הרשת החברתית הגדולה בעולם

אתר בפייסבוק למי שמעוניין להכיר, מציע את הגלישה הנוחה ואת חוית המשתמש הגדולה שכולנו אוהבים, אחרת לא היינו קוראים בלוג זה. להשתמש בטכנולוגיה ביחד עם הנאה גורמת לתרבות הפייסבוק להתרחב למימדים שמהפכות כבר נערכו על גבה ונזכיר את האחרונה שבא "מהפכת הקוטג'" .תרבות הגלישה בפייסבוק תפסה מימדי ענק וראו את אופן קבלת ההחלטות לגבי איזה קבוצה הגולשים מצטרפים או לאילו עצומות נרשמים על מנת לשנות את העולם הממשי מחוץ לוירטואליות המוכרת..


הצעירים כובשים את שרת הנתונים של פייסבוק.

 ככל אתר גם פייסבוק נמצא על שרתים שאינם וירטואלים המשתמשים במקורות אנרגיה זולים ומזהמים, אך למרות כל זאת, החברה הצעירים נמצאים שם ומימדי הגלישה של גילאים 18-21 מדהימה, בסקר שנערך נמצא כי רוב הגולשים לא יוצא מפייסבוק כל עוד הם מחוברים לאינטרנט וזה לא מאט! מסקר זה ניתן לחייך ולהבין שאנו ככל מדינה נהורה לכאורה, גם בישראל מהפכת הגוטג' מסמלת יותר מעוד גחמה טכנולוגית שעומדת להעלם.

כמו הדפוס על גבי נייר שהיווה מהפכה בזמנו היום הטאבלטים תופסים נתח מטורף, המדיה הדיגיטלית מהווה חלופה נאה וירוקה לאוכלוסיה על פני העולם. מהפכה אחרי מהפכה נפרשת לה ההיסטוריה "הדטרמיניזם הטכנולוגי" משפיע ואנו מרגישים זאת מכל עבר, הטכנולוגיה מעבירה את הגולשים למציאות ייחודית שמוכרת רק להם. הדור הצעיר קורא אייקונים ומכיר את מפת האתר של הרשת החברתית פייסבוק, את הסרגל עם האפשרויות והנושאים השונים כמו גם יכולת השיתוף המיידי.


מומלץ להיכנס לעידן "אתר אינטרנט בפייסבוק" דווקא עכשיו.

הרשת החברתית הפכה למנוע חיפוש, התחרות בין גוגל לפייסבוק משאירה לנו הגולשים להנות מכל העולמות, אתר בגוגל ככרטיס ביקור דיגיטלי הכרחי לכל חברה או ארגון כלכלי או לא, ללא הנוכחות במרחב הקיברנטי זאת אומרת ב-WEB אתה לא ממש נמצא וחי בעולם של תחילת העשור השני למאה ה – 21 ולכן אתה גם בהכרח בפייסבוק.

מחשבה זו הביא את חברת מיפו טכנולוגיות להכין עבור אלו אשר מאמינים בהמשך מגמה זו מגוון אפשרויות להטמעת "אתר" בתוך פייסבוק", ישנן אין ספור פתרונות עיצובים שניתן לבחור מבניהם כמו גם הקמת ערוץ למערכת סחר חדשה. אתר בפייסבוק מאפשר לכם להינות מכל העולמות, לרבים מימכם יש דף חברה או אפילו פרופיל מסחרי כבר עכשיו אז למה לא להתקדם ולעצב חלון חדש לעולמכם ולחזק את נוכחותכם במדיה הדיגיטלית שאין ספק, כייף לחיות במחיצתה.