אתר דילים יומי למגזר הדתי והחרדי

לאחרונה קמו בישראל מספר לא מבוטל של אתרים המציעים מגוון רחב של שירותים ומוצרים בשיטת הקופון, מצב זה מעמיד את הצרכן במרכז קבלת ההחלטות בנוגע לקניה של מוצר זה או אחר היות והמחיר מתאים השאלה האם קיים הצורך. ניתן לשים לב שאתרי הדילים היומיים הפכו נישתיים יותר  ודוגמא מצוינת לכך הינה אתר "mamibuy" מבית התוכנה מיפו טכנולוגיות, אתר דילים יומיים זה הינו נישה בתוך עולם הצרכנים שמתייחס לקהל בעל ילדים קטנים ותינוקות ומציעה מגוון מוצרים ושירותים לאוכלוסיה ספציפית זאת.


אתרי נישה על פלפורמה לאתרי דילים יומיים כמו גם בפייסבוק, אתר אינטרנט רגיל אשר מוטמעה ברשת החברתית הגדולה בעולם

חברת מיפו טכנולוגיות מתמחה ביצירת ערך מוסף לנישה נוספת חשובה ומרכזית בישראל והיה הקהל הדתי או החרדי שלו יש את מאפייני הדמוגרפיה שאינם דומים לשום קבוצה נבדלת אחרת בישראל. בנית אתר דילים למגזר הדתי או החרדי כדוגמת אתר "שפע דיל" דורשת הבנה מעמיקה של מגזר זה על מנת שלא לפספס שום גורם הקשור למגזר הדתי והחרדי הישראלי, דוגמא לכך הינה מודול זמני הפעילות של האתר והבנה שבסוף שבוע  האתר חייב להפסיק את פעילותו השוטפת היות וקהל היעד שומר שבת ולא ירצה לקיים יחסי מסחר עם אתר שאינו כזה.

בניית אתר דילים יומי המתרכז בקהל הדתי והחרדי חייב לקיים הפרדה נושאית של המוצרים והשירותים כך שדילים אטרקטיביים לנשים יוצגו בנפרד מדילים אטרקטיביים לגברים וזאת על מנת שלא לפגוע ברגשות הגולשים ונושאם יהיה רלוונטי. אתרי קניה חברתית משלבים אלמנטים מתחום העיצוב ביחד עם התנהגות גולשים בזמן שהם נמצאים באינטרנט, ידע זה נלקח בחשבון בזמן בניית האתר.    

בחירת בבית התוכנה מיפו טכנולוגיות מבטיחה לכם כי תקבלו את ההבנה הדרושה כמו גם את המומחיות הטכנית לבצע משימות כמו הקמת רשת חברתית עם מגוון קטגוריות ותפריטים מובנת, מערכת אחורית לטובת עריכת תוכן ומשימות מתקדמות לעדכון האתר. פורמים במגוון נושאים הוקמו ע"י בית תוכנה מיפו טכנולוגיות וגולשים רבים נהנים לגלוש ולהתעדכן בנושאים חברתיים או בנושאים מקצועיים בהתאם לסוג הפורום.

אתר אינטרנט מקצועי מתחיל מתכנון מראש ולכן ישנה השקעה רבה באפיון מדויק ככל שניתן ועיצוב קפדני על מנת לאפשר בניה נכונה ומהירה, ניסיון ביחד עם עבודה קשה מובילים אותנו לקדם ולייצר אתרי אינטרנט בכלל ואתרי נישה בפרט, צרו קשר ונתחיל בעבודה.