אתרי אינטרנט ופורטלים

אתרי תדמית ופורטלים


בחברת מיפו טכנולוגיות פיתחנו מערכת משוכללת ועשירה לבניית אתרי תוכן באינטרנט. המערכת פותחה מתוך חזון לספק פיתרון לצרכים משתנים של כל לקוח והפיתוח נעשה ע"י בניית מערכת מודולארית – בה כל רכיב (כולל הרכיבים הבסיסיים) הוא יחידה נפרדת עצמאית שניתן להתאימה לדרישות הלקוח. מערכת  Mipo זוכה לשבחים רבים מצד לקוחותינו, גם בשל העובדה ששינויים ופעולות אינטגרציה מול מערכות שונות עפ"י צרכי הלקוח נעשו בקלות יחסית.

התאמה למנועי חיפוש

חוקי המשחק השתנו. כיום בניית אתר אינטרנט היא רק השלב הראשון, השלב השני והמשמועתי הוא קידום האתר במנועי חיפוש ובמיוחד בגוגל.מיפו בונה את האתרים בצורה שבה מנועי החיפוש יודעים לקרוא ולקדם את האתר. האתר שלכם יקודם בצורה חזקה כבר מההתחלה ויתן לכם יתרון יחסי על פני המתחרים שלכם.

פיתוח והקמה אתרי אינטרנט

מיפו טכנולוגיה מספקת שירותי עיצוב, פיתוח והקמת אתרי אינטרט ופרוטלים ברשת. אנו משתמשים בפלטפורמות אשר משלבות יכולות Web 2.0, שימוש ברכיבי פלש דינאמיים, נגני וידאו מתקדמים, מערכות לניהול תוכן וניהול משתמשים.

מערכת לניהול תוכן

מה שלא הולך פשוט - פשוט לא הולך.
ולכן.. מערכת התוכן שלנו קלה ופשוטה להבנה. מערכת התכנים תאפשר לכם לשלוט באופן מלא על כל תכני האתר, לערוך, לעדכן ולהוסיף עמודים, תמונות ומאמרים.אנחנו יודעים כמה הגמישות והחופש חשובים לבעלי האתרים ולכן שמנו דגש חזק על מערכת תוכן פשוטה ונוחה.

מערכת לניהול לקוחות

מערכת ניהול הלקוחות שלנו, תעזור לכם לשמר ולמנף את הקשר שלכם עם הלקוחות. כבר מהצעד הראשון, כשהאתר החדש שלכם יעלה לאוויר העולם, פניות יגיעו אליכם ישירות למייל ולמערכת ניהול הלקוחות. במערכת תמצאו מנוע חיפוש, תזכורות ודוחות והכל בתוך אריזה קלה ופשוטה להבנה.