אפליקציות לאינטרנט

מערכות לניהול לקוחות

מיפו טכנולוגיות פיתחה מערכת לניהול לקוחות עבור מנהלי אתרים ומנהלי עסקים. מערכת ניהול הלקוחות נותנות מענה לקשר שבין בית העסק ללקוחות הקצה. כל בעל עסק יודע שניהול לקוחות יעיל הוא קריטי, לכן חשוב לבצע את הניהול באופן מבוקר ויסודי על מנת לשמור על קשר עם לקוחות קיימים ואף לחזקו. מערכת ניהול הלקוחות תוביל אתכם,תזכיר לכם ותעזור לכם לשמר ולחזק את הקשר עם הלקוחות. המערכת קלה, נוחה, ידידותית ונוחה מאוד להבנה.


ניוזלטר,תזכורות,ימי הולדת ועוד

מערכת ניהול הלקוחות מאפשרת לך לשמור על קשר רציף עם הלקוח. המערכת תזכיר על מופעי ימי הולדת של הלקוחות, חתונות ושאר מועדים נוספים. המערכת יכולה על פי בחירה לשלוח מייל מעוצב  (לדוגמא: ליום הולדת) עם תמונה או סרטון קצר. 
מערכת ניהול הלקוחות מתחברת ב API למערכת SMS ומאפשרת גם כאן לשלוח באופן אוטאמטי הודעות מובנות ואישיות ללקוחות למנהל המערכת  

חיבור מערכת ניהול הלקוחות לאתר

מערכת ניהול הלקוחות מקבלת באופן אוטומאטי אידיקציות מהאתר. כאשר מגיעה בקשה חדשה מהאתר (לדוגמא מטופס צור קשר) הבקשה נשלחת במייל ובנוסף מתווספת רשומה חדשה ללקוח עם כל הנתונים החדשים. מערכת ניהול הלקוחות מותאמת בצורה פשוטה לכל לקוח ומאפשרת ניהול מדויק של מאגר הלקוחות על פי לוגיקת עבודה פשוט ונח.