רשתות חברתיות

אנו חיים את עולם הרשתות החברתיות

אנו חיים את עולם הרשתות החברתיות. הניסיון שלנו בתכנון,עיצוב,חשיבה לוגית, עיצוב ממשקי משתמש ובהובלת רשתות חברתיות עושה את ההבדל בין חברה טכנולוגית' לחברה שמבינה את פילוסופית עולם הרשתות החברתיות על כל מרכיביו. במיפו טכנולוגיות רכשנו ידע רב ברשתות חברתיות שהולך ומצטבר עם כל רשת חברתית ומיזם מוצלח שעולה לאוויר.

חדשנות

אנו מפתחים את הפלטפורמה שלנו כל הזמן, עוקבים אחרי הפיתוחים הטכנולוגים בעולם ורגישים לרצונות הלקוחות והמשתמשים באתרים.הפיתוחים האחרונים במערכת מציבים אותה בנשימה אחת עם מערכות ענק כגון facebook, כולל לוחות אירועים (ניהול אירועים + הרשמה) אלבומי תמונות (tag סטייל facebook, תגובות לתמונה ודירוג תגיות) פורמים (כולל אפשרויות ניהול, הוספת תמונות, סרטים, לינקים וקבצים) לוחות מודעות (לוח יד 2 , לוח דרושים, לוח דירות) ועוד. ברמת הביצועים מוטמעת במערכת טכנולוגית Ajax אשר מאפשרת רציפות בגלישה של הלקוח.

    • רמת השאילות ל DB: מקנה זרימה של הנתונים באופן חלק מבלי לטעון את הדף מחדש ומכאן שיפור בביצועים
    • רמת ה GUI: אפשרויות GUI ברמת ה drag&drop, טבלאות דינאמיות ועוד אפשרויות מגוונות שקודם היו שמורות לאפליקציות על המחשב בלבד
       

מסנג'ר ברשתות חברתיות ואתרים

מסנג'ר shakeapp מאפשר שליחת מסרים מיידיים (צ'אט) בין גולשי האתר ומתאים לרשתות חברתיות, אתרי הכרויות ושירות לקוחות (Online Help).
טכנולוגיה זו, שהייתה שמורה עד היום לגוגל ופייסבוק, מוסיפה מימד חדש לאתרים ומשפרת את חוויית הגלישה.
פיתוח ייחודי מאפשר לנו להריץ את המסנג'ר ואפליקציות נוספות כגון שיחת ווידאו ונגן מוסיקה בצורה רציפה מבלי לטעון מחדש במעבר בין עמודים.

יציבות ואחריות

יציבות: יציבות הפלטפורמה של Mipo מוכחת בשטח. המערכת שלנו רצה באתרים בארץ ובעולם בהצלחה רבה וביציבות מלאה עם עשרות אלפי משתמשים.

אחריות: עבודה עם צוות מיומן ומקצועי הלוקח אחריות כוללת על הפרויקט. אנו מאמינים
שאין תחליף לעבודה עם אנשים מקצועיים שנמצאים שם בשביל הלקוח בכל רגע ומציעים הרבה
מעבר לקוד ובסיס נתונים.