קידום בפייסבוק

קידום במדיה חברתית

רוח חדשה נושבת בעולם האינטרנט, פייסבוק שמשנה את כללי המשחק של עולם האינטרנט. עד עתה אספה facebook את המשתמשים תחת קורת גג אחת, פיתוח ה Like הידוע והאופציות הנוספות שמחברות את האתרים החיצוניים יחד עם המשתמשים לעמוד Fan  בפייסבוק מביא למסקנה הפשוטה שפייסבוק הפכה את האתרים החיצוניים ברחבי האינטרנט לתתי אתרים תחת פייסבוק. פייסבוק שחיברה את המתשמשים יחד השכילה לחבר ולעטוף את האתרים החיצוניים.

אנו במיפו רואים את פייסבוק כהזדמנות גדולה הן עבור חברתות גדולות והן עבור חברות קטנות. את עמודי ה Fan Page של פייסבוק  אנו משכילים לנצל להקמה, הובלה וניהול של מועדון לקוחות. בעזרת קליק קטן (Like כבר אמרנו ?)  המשתמש מאפשר לבעלי האתר ובעלי העמודים בפייסבוק להנות מתהליך הרשמה פשוט מצד אחד וקבלת פרטים מהצד השני. אותם פרטים שמקבלים בעזרת תהליך ההרשמה של פייסבוק כמעט ולא אפשרי היום בעולם "סבלנות אפס" שבו על כל שדה נוסף בטופסי הרשמה שוברים את הראש אם זהו השדה שיגרום להפחתה ניכרת בהרשמה. בעזרת ההרשמה של פייסבוק מועדון הלקוחות זוכה לפרטים הבאים: שם מלא, מייל,גיל,השכלה, רשימת חברים, רשות לפרסם על ה Wall (קיר הודעות) פרטי ועוד.

קידום במדיה חברתית מאפשר לקיים דו שיח רלוונטי לנושאים בהם אתם כמפרסמים מעוניינים לשמוע חוות דעת עליהם אם זה על מוצר חדש או קבלת פידבק לשירות שניתן, הפעילות החברתית מתבצעת באמצעות מנהל לא רשמי המעלה תכנים לתוך קבוצת מיקוד רלוונטית מה שלפנים היה דורש מערך מחקרי שלם וניתוחים סטטיסטים מורכבים כיום ניתן באמצעות האינטרנט לדוגמא פייסבוק לפלח ולפנות בצורה ישירה אל קהל היעד בתחומי העניין הרלוונטיים לכם ללקוחות הפוטנציאלים ויצירת BUZZ חברתי ליצירת תהודה כזו שתוביל ליחס המרה חיובי כך שכל שמצטרפים למדיה החברתית בהם אתם משתמשים יותר חברים איכות המכירות, שירות לקוחות, תפעול ועוד משתפר.


MIPO  טכנולוגיות מאפשרת לכם כלקוחות להנות מבנית תשתית לעבודה במדיה חברתית:  S.M.M שפירושו: Social Media Marketing  ולעבוד בצורה מקצועית:  S.M.Oשפירושו  - Social Media Optimization הכוונה להטמעת המערכת הספציפית לעבודה בקידום מדיה חברתית בפייסבוק וברשתות החברתיות התואמות לכם במיוחד.